9 найекстравагантніших функцій в машинах преміум-клас

Автомобілі преміум-класу, по суті, мало чим відрізняються від широкодоступних. Особливими їх робить не так більш потужний двигун або дизайн, скільки особливий набір гаджетів і функціонал, які пропонують розробники автомобіля. У нашому огляді “найкрутіші” автомобільні функції, які, втім, зацікавлять водіїв звичайних машин.

1. Обдув потилиці

priklis-01

У кабріолетах Mercedes-Benz E350 Convertible присутній одна з найбільш незвичайних і екстравагантних функцій клімат контролю. До її складу зокрема входить система Mercedes-Benz Airscarf, яка займається обдувом шиї водія і пасажирів через спеціальні пази в спинках сидінь. Робиться це для підвищення комфорту.

2. Автоматичні двері

2011-bmw-740li-with-m-sport-package-photo-350530-s-1280x782

У седанах BMW 740Li є функція автоматичного закриття дверей. І мова йде зовсім не про замок, а про закриття дверей як такому. Ця функція є справжньою відрадою для тих, хто вважає, що всі крім них в їхньому автомобілі закривають двері занадто різко, голосно і сильно.

3. Ароматичний клімат-контроль

priklis-03

У Mercedes-Benz S-Class вироблених в 2014 році з’явилася така незвичайна функція, як «ароматерапія». Як можна здогадатися з назви, дана фікція дозволяє динамічно змінювати запах в кабіні автомобіля. На сьогоднішній день є чотири ароматичні палітри: домашнє вогнище, центр міста, нічне життя і спорт.

4. Підсвічування Mercedes

priklis-04

Найбільш «дивна» функція з коли-небудь придуманих. У деяких моделях Mercedes-Benz з’явилася функція підсвічування логотипу бренду. Примітно те, що підсвічування працює тільки коли автомобіль стоїть на місці. При цьому виробник стверджує, що він намагався домогтися отримання дозволу на підсвічування під час їзди.

5. «Розумне» скло

priklis-05

У родстерах Mercedes-Benz SL і SLK з’явилася функція «розумного» скла. На жаль, таке скло було встановлено тільки на люку автомобіля. Все що робить система – це регулює пропускну здатність світла люка в залежності від погоди і кількості падаючих на автомобіль сонячних променів. Регулювати затемнення скла можна і вручну.

6. Автоматичне крісло

priklis-06

Ще одне «приголомшливе» здобуття інженерів Mercedes-Benz – крісло з автоматичними валиками. Суть системи проста, вона самостійно підлаштовує крісло під конкретного водія або пасажира залежно від конфігурації тіла останнього. Багато автолюбителів втім, зі скептицизмом поставились до цієї новинки.

7. Масажні сидіння

priklis-07

Перші масажні сидіння з’явилися досить давно. Швидко з’ясувалося, що постійна вібрація тільки відволікає водія. Тому сьогодні кілька виробника пропонує інноваційні сидіння, які з періодичністю, що задається просто чинять тиск на окремі ділянки спини.

8. Настроюваний салон

priklis-08

Не стільки функція, скільки окрема послуга від самих виробників. Всього для багатьох спортивних і розкішних автомобілів виробники пропонують послугу настроюваного салону. Крісла, клімат-контроль, аудіосистема і багато іншого – все це змінюється в залежності від уподобань покупця.

9. Крісло ліжко

priklis-09

Досить проста функція за своєю концепцією, але, тим не менш, заслуговує на увагу. В останні кілька років в преміальних авто стало модним робити регульоване заднє сидіння, перетворюється на справжню ліжко.


Не пропустіть