У Мережі показали автомобіль ЗАЗ «Шанс» (Фото)

З’явилася нова інформація про автомобіль ЗАЗ «Шанс». Седан, розрахований на п’ять пасажирів ЗАЗ «Шанс» продовжують випускати з 2009 року. Його випускають за ліцензією іноземного виробника. Виявилося, що автомобіль сильно нагадує екстер’єром і за технічними параметрами Chevrolet Lanos,.

Зазначено, що ціна на цей автомобіль цілком доступна. При цьому, ZAZ Chance відповідає стандартам EURO III щодо викидів СО2 в навколишнє середовище.

У комплектацію автомобіля може входити одна подушка безпеки, кондиціонер, підсилювач керма, електропідйомником для скел, а також центральний замок.

Повідомляється, що у автомобіля ЗАЗ «Шанс» встановлена ​​пружинна підвіска, яку доповнили стабілізатором незалежної McPherson. На задніх підвісках встановлений торсіон.

В системі живлення даної моделі є розподілене уприскування палива. До покупки доступні кілька варіантів даної моделі:

– ЗАЗ «Шанс» з об’ємом двигуна на 1,3 літра. На дану модифікацію автомобіля, яка продається за демократичною ціною, встановлена ​​силова установка потужністю 70 кінських сил. Ця модель йде також в декількох комплектаціях. Можна придбати спрощену версію або заплатити за додаткову «начинку», як, наприклад, за аудіопідготовку, протитуманні фари і за підсилювач керма. Є ще більш сучасна версія ЗАЗ- «Шанс» SХ. Саме в ній ще є кондиціонер, електропідйомники стекол і центральний замок.
– ЗАЗ «Шанс» з об’ємом на 1,5 літра. Саме ця модель є копією Chevrolet Lanos.
– Також випускається ще й модель на 1,4 літра з потужністю двигуна 101 кінська сила.

Варто відзначити, що ЗАЗ «Шанс» випускають на заводі тільки у вигляді седана або хетчбека. Автомобілі виготовляються як з механічною, так і з автоматичною кпп.

Максимальна швидкість руху становить 162 км на годину. Всього за 16 секунд автомобіль може розігнатися до 100 км на годину.


Не пропустіть