6 французьких вживаних авто за $ 5 тис. в Україні

Журналісти вирішили проаналізувати ринок б/в автомобілів та підібрати найбільш бюджетні, проте пристойні варіанти вживаних авто в Україні, пише fakty.ictv.ua.

З 1 січня 2016 року в Україну заборонено завозити автомобілі, які не відповідають екологічному стандарту Євро-5 (старше 5 років), а отже в українців значно звузився вибір, де придбати б/в авто.

Скориставшись сайтом з он-лайн продажу автомобілів Аuto.ria.com, ми підібрали шість французьких авто, ціни на які не кусаються, а самі авто ще придатні до комфортного користування.

Ми склали певний перелік критеріїв, аби зробити рейтинг більш інформативним та актуальним. Одразу ж ми відсіяли биті, не розмитнені, кредитні авто та конфіскат.

Серед комерційних авто (пиріжків та бусів) розглядали лише пасажирські варіанти. Ми визначили мінімальну ціну 3 тис. доларів, а максимальну планку встановили на рівні 5 тис. доларів.

Максимально допустимий рік випуску — 2000-ий. Враховуючи вік автомобілів пробіг ми не розглядали, адже ним легко маніпулювати і далеко не всі вказують правдивий пробіг у оголошеннях.

Спочатку ми обирали бренд і задавали критерії пошуку, а далі обирали моделі з найбільшою кількістю оголошень.

Рекордсменом по кількості оголошень є Renault Kangoo — 339 шт. Це авто є дійсно популярним серед українців через свою багатофункціональність, надійність та відносно не дорогу вартість.

Далі в нашому рейтинзі розташувались його комерційні брати Citroen Berlingo та Peugeot Partner. Також до рейтингу потрапило й дві французькі легкові моделі — Peugeot 206 та Renault Symbol.

Останню сходинку рейтингу займає Citroen Jumpy.

34t34-661x445


Не пропустіть