6 корейських вживаних авто за $ 5 тис. в Україні (ФОТО)

Факти ICTV вирішили проаналізувати ринок вживаних автомобілів та підібрати найбільш бюджетні, проте пристойні варіанти вживаних авто в Україні.

З 1 січня 2016 року в Україну заборонено завозити автомобілі, які не відповідають екологічному стандарту Євро-5 (старше 5 років), а отже в українців значно звузився вибір, де придбати вживаних авто.

Скориставшись сайтом з он-лайн продажу автомобілів Аuto.ria.com, підібрали шість корейських авто, ціни на які не кусаються, а самі авто ще придатні до комфортного користування.

Журналісти склали певний перелік критеріїв, аби зробити рейтинг більш інформативним та актуальним.

Одразу ж відсіяли биті, не розмитнені, кредитні авто та конфіскат. Серед комерційних авто (пиріжків та бусів) розглядали лише пасажирські варіанти.

Визначили мінімальну ціну 3 тис. доларів, а максимальну планку встановили на рівні 5 тис. доларів. Максимально допустимий рік випуску – 2000-ий.

Хоча Daewoo Lanos та Daewoo Nexia вже й не можна назвати чистокровними корейцями та корені у них корейські. Саме ці дві моделі й користуються найбільшою популярністю на вторинному ринку. Daewoo Lanos почав випускатися в Україні з 2003-го року, а Daewoo Nexia виробляється в Узбекистані

20160522203216