Чому не варто купувати старий Smart (Відео)

В останні кілька років малі та верткі автомобільчики Smart стають в Україні дуже популярними. Журнал «Автоцентр» провів тест старих Smart першого покоління в 3-дверному виконанні ForTwo і з’ясував, чи варто купувати такі машини.

Smart ForTwo приваблює жителів українських мегаполісів своїми компактними розмірами, які дають можливість паркуватися на Smart в таких місцях, де звичайна машина не поміститься, під’їжджаючи практично впритул до перешкод. Ну і звісно – ставити «крихітку» хваленим смартівським способом перпендикулярно паркування, що є незаперечною перевагою цієї моделі і за що, серед іншого, її обирають жителі міських мегаполісів.

Крім того, Smart дивує своєю неординарністю. Так, під звичним капотом двигуна немає – його встановлено в задній частині авто під підлогою багажника. Капот не відкривається і виконаний єдиним цілим з переднім бампером і крилами. Більшість навісних панелей його кузова – пластикові (передня частина, бампери, фільонки дверей і кришки багажника). Привід коліс в усіх Smart – задній. Для зручності посадки дверцята виконано дуже великими, плюс до всього вони позбавлені традиційних дверних рамок. Незвичайна і кришка багажника – вона складається з двох окремих частин: верхньої скляної, через яку зручно класти легку поклажу, і нижньої з металевим каркасом, яка відкидається вниз і здатна витримати навантаження до 50 кг (див. фото).

Утім, у всій цій красі і незвичайності є і зворотний бік медалі. Який – дивіться наш відеозвіт.