Як виглядатиме автозаправна станція майбутнього (Фото)

Компанія Peugeot представила своє бачення того, якою може бути станція для підзарядки батарей електричних і гібридних транспортних засобів. Концепція названа Driveco Parasol.

За задумом дизайнерів, основою комплексу послужить каркас з екологічно чистих матеріалів, зокрема, з деревини, стійкою до погодних явищ. Дах станції буде виконувати дві основні функції: вона забезпечить тінь для транспортних засобів, а також послужить основою для монтажу сонячних панелей.

У загальній складності у верхній частині Driveco Parasol планується розмістити 88 сонячних батарей сумарною площею 150 м2. Саме ці елементи будуть виробляти енергію для подальшої підзарядки електричних автомобілів, скутерів, велосипедів тощо.

Згенерована енергія буде запасатися в блоках літій-іонних акумуляторів. Оскільки ефективність роботи сонячних батарей залежить від часу доби і погоди, станції Driveco Parasol пропонується об’єднати в «розумну» мережу: установки зможуть обмінюватися енергією одна з одною, забезпечуючи функціонування системи підзарядки 24 години на добу.

Одна станція зможе одночасно обслуговувати сім споживачів. Йдеться також про функції швидкої підзарядки. Втім, конкретні технічні дані Peugeot не розкриває, оскільки Driveco Parasol поки що це лише концепція.

019

86cc7c3474416fe0647e1028430de786

http://cikavosti.com/