10 автомобілів, які найповільніше розганяються до 100 км/год

Всі ми звикли бачити рейтинги найшвидших, найдинамічніших автомобілів, які найшвидше розганяються і набирають максимальні швидкості. Сьогодні ми вирішили зайти з іншого кінця і представити топ-10 найбільш нединамічних автомобілів, для людей, які нікуди не квапляться. Отже, якщо у вас спокійне і розмірене життя і ви не любите суєти, ось, які автомобілі вам потрібно вибирати.

10. Ford Focus – 14,9 секунди.

2

Один з наймасовіших автомобілів не тільки в Америці, але і у всьому світі. Він невеликий, економічний, ідеально підходить для міста. На ньому можуть без сорому їздити як чоловіки, так і жінки. Не дивно, що він став справжнім бестселером в автомобільному світі.

9. Skoda Fabia – 15 секунд.

3

Відмінна машинка для просунутих пенсіонерів, яким вже не хочеться нікуди поспішати. Зручний, практичний, функціональний і якісний автомобіль.

8. Citroen Berlingo – 15,2 секунди.

4

Чудова «робоча конячка», на якій можна і сім’ю в торговий центр привезти, і картоплю з дачі, наприклад. «Конячка» хоч і робоча, але вельми ставна і красива.

7. Land Rover Defender – 15,8 секунди.

5

Якщо тяга до пригод ще залишилася, але до Уазіку душа не лежить, Defender – ваш вибір. Та й куди взагалі можна поспішати, подорожуючи по бездоріжжю? Тільки плавно і неквапливо.

6. Mitsubishi i-Miev – 15,9 секунди.

Mitsubishi i - Portland

Японський електромобіль навіть і не думає конкурувати з дорогою і брутальної Теслою. Ця машинка зовсім для інших людей. На такий навряд чи вийде ефектно підкотити до дорогого ресторану, зате возити вас щодня на роботу і назад вона буде із задоволенням. Якщо машини, звичайно, взагалі можуть відчувати задоволення …

5. Volkswagen Polo – 16,1 секунди.

7

Привабливий бюджетний варіант для молодих, але неквапливих людей. Якщо ви вже пізнали “дзен”, а до старості ще далеко, цей Polo – виразно ваш вибір.

4. Lada 4 × 4 – 16,4 секунди.

8

Легендарна «Нива». Один з небагатьох вітчизняних автомобілів, що не були скопійовані з зарубіжних аналогів. «Нива» здатна їздити абсолютно будь-якою дорогою і навіть там, де цієї дороги зроду не було. Це робить її дуже цікавим і привабливим вибором.

3. Suzuki Jimny – 17,2 секунди.

9

А ось так виглядає «Нива», яка зроблена руками, які розтуть з плечей. На Jimny можна без проблем пересуватися і по місту, але все-таки це серйозний позашляховик, на що нам натякають коротка база, основний задній привід і залежна підвіска.

2. Chevrolet Spark – 17,5 секунди.

10

Найповільніша модель Chevrolet. Основною частиною своєї популярності автомобіль зобов’язаний роллю в декількох частинах фільму «Трансформери», де він грав двох роботів-раздолбаїв.

1. Opel Corsa – 18,2 секунди.

11

Перша строчка в рейтингу найбільш повільних автомобілів, однак, не заважає Opel Corsa залишатися четвертий за популярністю в Європі. Мабуть там дуже багато людей, які нікуди не квапляться.


Не пропустіть