Важливе попередження для водіїв: Угорщина закриває свої кордони для українців

Багатокілометрові черги, гори сміття та сотні виснажених та знервованих людей. На КПП Лужанка люди вже третю добу не можуть перетнути кордон.

В чергах стоять навіть легкові автомобілі. Всі вони уже третю добу стоять у черзі на КПП Лужанка аби перетнути кордон. Кажуть за три доби кордон перетнули біля 20 автомобілів. Під палючим сонцем, без їжі, води для умивання та туалетів уже третю добу в черзі стоять і діти, пише tyachiv.com.ua.

В чергах перебувають й пасажири легкових авто. Зокрема п. Тетяна розповідає, вже давно проживає в Італії, днями разом із чоловіком-італійцем та донькою-підлітком приїхала провідати хвору матір а тепер, через ситуацію на кордоні вони не можуть повернутися додому. Речниця Мукачівського прикордонного загону каже, такі черги зумовлені прискіпливою перевіркою документів з боку працівників державної митної служби Угорщини. Окрім того, аби стримувати поширення коронавірусу Уряд Угорщини прийняв рішення з 1 вересня закрити кордони для іноземців. Але ці обмеження поки стосуються тільки двох ПП: «Дзівнкове» та «Косино».


Не пропустіть