Як водії таксі заради клієнтів порушують правила паркування

Авторагулізм івано-франківських водіїв деколи вражає своєю впевненістю у безкарності.

Зокрема франківець Андрій Хомин виклав у соцмережі Фейсбук розповідь про свою боротьбу з наглими таксистами, які у боротьбі за клієнтів порушили всі правила. За словами чоловіка, водії припаркувалися прямо на переході, наражаючи на небезпеку людей, які виходили з приміщення вокзалу.

“Ось, що відбувається на вокзалі, коли приїжджає київський поїзд. Не встиг я зробити і двох кроків на пішохідному переході навпроти центрального входу у вокзал, як прямо на мене, просто по центру переходу виїхав такстис служби «ЯВІР 1554, 1616». На мої жестикуляції і прохання звільнити пішохідний перехід, отримав відповідну реакцію і відповідь: «Обходь, я тут маю пасажира з поїзда забрати і поїду!». Я залишався стояти на місці, не давши можливості йому припаркуватися. Через хв. за ним намалювався ще один таксист, здається служби «Royal Taxi», разом вони повністю перекрили перехід”, – йдеться у дописі.

Проте найбільше франківця обурила впевненість таксистів у своїй безкарності.

“На мої чергові зауваження звільнити перехід для людей і що буду звертатися у поліцію, отримав у відповідь «Та мені пох…, дзвони …». Після цього витягнув телефон і почав фотографувати порушників. Через деякий час змусили їх з’їхати з переходу маршрутки, які не могли заїхати на автобусну зупинку. І вони припаркувалися паралельно у лінію з маршрутками. От такий рагулізм від таксистів” ,- підсумував Андрій Хомин.

MMR нагадує всім водіям, що стоянка заборонена в місцях, де автомобіль унеможливлює рух інших транспортних засобів або створює перешкоду для руху пішоходів.


Не пропустіть