7 доступних і дешевих пікапів

Пікапи – це дуже практичні, хоча і досить специфічні автомобілі. Це машина не для понтів, а для життя. Вона стає справжнім компаньйоном свого власника, адже перевезти на ній можна все, що завгодно. У нашому огляді “сімка” самих бюджетні автомобілів-трудяг цього класу, пише novate.ru.

1. Nissan Frontier

nissan

Представник японського автопрому Nissan Frontier був зорієнтований в першу чергу на азіатський і американський ринок. На території Європи ця машина продається як Nissan Navara. Автомобіль представлений у двох моделях: задньопривідний і передньопривідний. Також є два покоління авто з 1997 по 2005 і після 2005 року. Вартість Frontier в середньому становить 18 000 доларів.

2. Chevrolet Colorado

chevrolet

Середньорозмірний пікап Chevrolet Colorado випускається з 2004 року. Середня вартість машини становить 20000 доларів. Модель включає в себе два покоління: до і після 2012 року випуску. Комплектація кожного Chevrolet Colorado досить сильно змінюється в залежності від року випуску.

3. Toyota Tacoma

toyota-tacoma

Вельми популярний в Північній Америці середньорозмірний пікап Toyota Tacoma почав свою історію в 1995 році. Пізніше, в 2005 році було випущено друге покоління цієї вантажівки. Машина має досить непогані технічні характеристики, а також високий рівень безпеки водія. Варто Toyota Tacoma близько 20.7 тисяч доларів.

4. Ram 1500

ram-1500

За 25 тисяч доларів можна придбати такий пікап, як Ram 1500. Це більш, ніж гідний представник свого сімейства. Достатнім підтвердженням тому служить вже хоча б той факт, що виробляється авто компанією, що спеціалізується виключно на вантажівках.

5. Ford F-150

pikar

Пікап Ford F-150 належить до популярної серії F-Series. В рамках цієї серії «американці» випускаються вже більше 60 років. Машина пройшла довгий шлях, а тому є гідним представником сімейства. У добавок до всього цього Ford F-150 може похвалитися не найбільш «страшною» ціною – всього 25.4 тисячі доларів.

6. Chevrolet Silverado

chevrolet-silverado

Повнопривідний Chevrolet Silverado вельми специфічна, однак, зовсім непогана машина. Єдиним істотним наріканням з боку водіїв цього дива, є, мабуть, габарити машини. Також уваги заслуговує гальмівна система, до якої слід звикнути. Коштує машина від 26000 доларів.

7. GMC Sierra

gmc-sierra

Відносно недорогий і в той же час дуже відомий пікап GMC Sierra почав свою історію в 1999 році. Свою популярність машина здобула в першу чергу завдяки тому, що «засвітилася» у фільмі Квентіна Тарантіно «Убити Білла». Вартість автомобіля – 26.6 тисяч доларів.


Не пропустіть