Український автовиробник показав нову електричну модель і готується розпочати її серійне виробництво (фото)

Конструкторське бюро «Автомобільної компанії «Богдан Моторс» завершило розробку нової моделі електричного автобуса і вже тривають роботи з виготовлення передсерійного зразка. Новий електробус «Богдан» вже в наступному 2020 році буде серійно виготовлятися на потужностях заводу корпорації, передає прес-служба виробника.

Новий «Богдан» матиме 12 метровий кузов виготовлений з нержавіючої сталі та матиме абсолютно низький рівень підлоги. Автобус призначено для перевезення пасажирів міськими маршрутами. Пасажиромісткість становитиме не менше 80 пасажирів.

За словами розробників, характеристики електробуса залежатимуть від комплектації: пробіг на одній зарядці від 200 км., сумарна потужність двигунів 260 кВт, максимальна швидкість понад 70 км/год.

При виготовлені електричного автобусу «Богдан» використовуватимуться комплектуючи європейського виробництва.

Поява в модельному ряді «Богдану» електричного автобуса відкриватиме компанії перспективний ринок Європейського Союзу. Втім, в корпорації наголошують і на важливості розвитку такого виду транспорту і в Україні.

Остаточна ціна нового електричного автобусу буде визначена на початку нового року перед початком серійного виробництва. Як зазначають розробники, ціна на електробус буде нижчою за європейські аналоги при вищому рівні якості.


Не пропустіть