Влада знову пішла на поступки «євробляхерам»: що цього разу?

Власникам автомобілів на іноземній реєстрації до кінця поточного року можуть встановити зменшені штрафи.

Про це повідомляє Газета Закон і Бізнес.

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує ВР прийняти у другому читанні проект закону № 2288 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового порядку застосування статей 470 та 481», який містить відповідні пропозиції, передає «Закон і Бізнес».

Нагадаємо  даний законопроект був прийнятий Верховною Радою за основу 5 грудня 2019 року. Після прийняття документу у першому читанні, від народних депутатів надійшло 16 пропозицій до нього.

З урахуванням пропозицій Комітет розробив нову редакцію законопроекту, яким пропонується призупинити дію нових санкцій, передбачених частинами четвертою – шостою статті 470 та четвертою – шостою статті 481 Митного кодексу, та встановити  тимчасово, до 31 грудня 2019 року включно, максимальний розмір санкцій за правопорушення, передбачені зазначені статтями, штраф у розмірі 500 та 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно. Ця норма може застосовуватися ретроспективно до правопорушень, вчинених з дати набрання чинності Законом № 2612-VIII (22 серпня 2019 року) до 31 грудня 2019 року.

У Митному кодексі за зазначені правопорушення передбачено більший розмір штрафів — до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У законопроекті, який був прийнятий у першому читання, пропонувалося ці штрафи не застосовувати до 31 грудня 2019 р. взагалі.


Не пропустіть