Що робити «євробляхерам» після Нового року: які будуть штрафи та як їх уникнути

Що чекає 1 січня 2020 року для водіїв авто на єврономерах?

Представники ГО «АвтоЄвроСила» розповіли, чого очікувати власникам нерозмитнених машин у новому році.

«Єдина проблема, яка залишалася це штрафи від митників на кордоні, оскільки митники мають доступ до бази. До речі всі штрафи 170 тис грн, які були виписані впритул до 31 грудня 2019 сьогоднішнього дня будуть скасовані, як тільки президент підпише закон 2288 та він буде опублікований, але знову розпочнуться штрафи від митників на кордонах починаючи з 1 січня 2020 року, – повідомляють активісти.

Цю проблему (штрафи на кордоні – ред.) «бляхери» навчилися вирішувати навіть без закону 2288, шляхом так званого «рятувального жилета» – це набір документів під розмитнення, який свідчить, що людина готова до розмитнення та чекає прийняття закону.

Іншими словами десятки людей були захищені від штрафів 170 тис грн маючи на руках договір купівлі-продажу, документ що підтверджує зняття з обліку автомобіля, сертифікат відповідності та договір з брокером.

В «АЄС» наголосили, що поліція – не має право штрафувати, тому що відсутній доступ до митної бази, а митники мають право штрафувати лише в зоні митного контролю.


Не пропустіть