В Україні представили унікальний автобус-всюдихід (фото)

Новий позашляховий автобус для бездоріжжя Torsus Terrastorm 4×4 вже представили в Україні.

Про це повідомив Сергій Волощенко на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, презентацію влаштували на території київського бронетанкового заводу, в оточенні справжньої бойової техніки і позашляхових маршрутів.

Відомо, що мініавтобус створено на платформі повноприводного Volkswagen Crafter 4Motion, але це більше ніж просто глибока модернізація. Виробник презентував одразу дві версії, повноприводну швидку допомогу і пасажирський варіант на 9 місць. Останній і катав гостей заходу бездоріжжям. В ньому встановлено 7 крісел Torsus extraActive з 5-ма точками кріплення пасів безпеки, як в гоночному автомобілі. Більше того, вони можуть обертатися навколо своєї осі для кращої трансформації салону.

В Україні СВІТОВИЙ ДЕБЮТ відсвяткував новий позашляховий мініавтобус для бездоріжжя Torsus Terrastorm 4×4! І мені…

Publiée par Sergey Voloshchenko sur Mardi 28 juillet 2020

В якості силового агрегата Terrastorm використовує дволітровий дизель із двома турбінами на 177 сил і він агрегатується або ж із механічною КПП на 6 передач, або ж навіть з автоматом на 8 швидкостей і блокуванням заднього диференціалу. Terrastorm має гігантський кліренс в 29 см і здатен долати броди глибиною 69 см, а зі спеціальним пакетом навіть 82 см. До того ж в передній бампер мініавтобуса інтегровано електролебідку, яка здатна тягнути 5,5 т.

«Та найбільше в “Терраштормі” вражає підвіска, створена спеціалістами, які готують машини для раллі Дакар. Він просто ковтав більшість ямок на маршруті», – пише Волощенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що новинка вийде на ринок в 3-му кварталі 2020 року і буде коштувати від 57 461 євро.


Не пропустіть