В Україні вводять електронний квиток на 5 видів транспорту

Послуга єдиного електронного квитка (SmartTicket) на 5 видів українського транспорту повноцінно запрацює восени.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у колонці для НВ.

“SmartTicket наразі унікальний для України єдиний електронний квиток, який дозволить мандрувати країною без жодних обмежень. Уже восени 2020 року українці зможуть повноцінно користуватись одним квитком на поїзди, електрички, метро, автобуси та літаки. На будь-який вид транспорту по всій країні знадобиться лише один QR-код”, – написав Криклій.

Він додав, що для тих, хто любить ретельно планувати свою подорож, — це буде максимально зручно, бо такі мандрівники матимуть повністю готовий маршрут зі складеним графіком, включно з міжміськими, приміськими та міськими маршрутами.

“Також у цілодобовому доступі буде Дружня служба супроводу 24/7. Людині допоможуть у будь-якому сегменті перевезень. Маркетплейси також будуть доповнювати систему зручними сервісами, де можна буде знайти: готелі, онлайн-кінотеатри, онлайн-книги, різні сервіси, як, наприклад, страхування, харчування тощо”, – пояснює міністр.

Криклій звертає увагу, що Україна стане однією з небагатьох європейських країн, яка запустить SmartTicket по всій державі.

“До системи е-квитка зможуть долучитися всі міста, які зацікавлені в цьому та мають технічні можливості. Зараз систему вже протестували в Києві, Харкові та Дніпрі. До SmartTicket підключаємо харківське метро. Наразі активно просувається робота із запровадження електронного квитка в Маріуполі”, – додав він.

Міністр повідомляє також, що Мінінфраструктури планує підключити SmartTicket і до міжнародних перевезень.


Не пропустіть