Опубліковано рейтинг найбільш надійніших і ненадійних кросоверів з пробігом (Фото)

Видання The Daily Mail разом з британським оператором авторинку транспортних засобів з пробігом – компанією Warrantywise представили список найнадійніших і ненадійних кросоверів у віці від 3 до 8 років.

Якщо вірити аналізу, індекс надійності Renault Kadjar дорівнює 95,7%. Даний показник означає, що власники машин даної моделі найрідше приходили зі зверненнями в дилерські центри, а ремонт займав найменшу кількість часу. Експерти помітили, що ціна ремонту Kadjar в разі поломки становила в середньому 349 фунтів, що дещо більше, ніж у однокласників.

Друга позиція в списку найнадійніших кросоверів займається Ford EcoSport з результатом 93,2%. Дана модель володіє найнижчою середньою вартістю ремонту, яка виявилася в кордоні 135 фунтів. Трійку лідерів замкнув Mitsubishi ASX з індексом надійності 90,7%. Також в ТОП-10 безпроблемних кросоверів на вторинному ринку увійшли: Renault Captur, Lexus RX, Suzuki SX4, Dacia Duster, Suzuki Jimny і Toyota Land Cruiser, а замкнув весь список Mercedes-Benz GLE.

Лідером в списку найбільш ненадійних кросоверів став BMW X6 з індексом надійності близько 20,6%. В ході дослідження стало ясно, що близько третини власників за останні п’ять років приходили в сервіси зі зверненням по ремонту, а основною проблемою моделі виявилася ненадійна коробка передач. Середня ціна ремонту X6 склала помітні 1 869 фунтів. Причому BMW X5 з результатом 47,2% посів лише десяту позицію.

Другий рядок антирейтингу дістався Mercedes-Benz GL з індексом 22,4%, а трійку антилідерів замкнув Porsche Cayenne з результатом 25,5%. Крім цього, в ТОП-10 найбільш ненадійних моделей потрапили: Range Rover Sport, Chevrolet Captiva, Range Rover, Audi Q7, Range Rover Evoque і Land Rover Discovery Sport.


Не пропустіть