З наступного року Kia перезапускає бренд з новим логотипом (Фото)

Бренд Kia недавно випустив ряд найсучасніших автомобілів, таких як кросовер Telluride, седан K5, Seltos, рестайлінговий Sorento і багато інших. Але цей натиск новинками – тільки частина того, що гендиректор Kia Хо Сон Сон називає «планом S.»

Kia офіційно представить Plan S («S» означає «Shift») на початку наступного року. Згідно зі звітом автомобільного порталу Automotive News, гендиректор Kia хоче, щоб бренд був «більш динамічним, стильним і винахідливим» з більш сильним акцентом на електромобілі. Kia обіцяє до 2025 року випуск як мінімум 11 електромобілів, частково підкріплений великими інвестиціями в 25 млрд доларів.

Майбутні електромобілі Kia будуть оснащені новою недорогою модульною платформою Electric-Global (E-GMP), що використовується спільно з Hyundai. Завдяки доступній основі, бренд очікує, що його електромобілі будуть генерувати не менше 20 відсотків світових продажів до 2025 року, а до 2029 року навіть більше.

Частина цього перезапуску бренду також включає новий логотип, який компанія вперше представила на електричному концепт-карі Imagine в 2019 році. Бренд офіційно підтвердив появу нового логотипу ще в лютому, коли просочилися дані про заявки на отримання патенту. Тепер концерн повідомляє, що новий зовнішній вигляд дебютує на серійному автомобілі в наступному році.

У новому логотипі Kia використовується традиційний словесний знак і він виділений курсивом, надаючи йому більш сучасний вигляд. Всі три букви тепер з’єднуються один з одним. У новому логотипі відсутня фірмова кругла рамка, яка спочатку була синонімом бренду. Чекайте, що нові стильні написи з’являться вже в січні 2021 року.


Не пропустіть