Назвали найкращі автомобілі 2020 року

В Японії назвали 10 кращих автомобілів 2020 року на конкурсі “Japan Car of the Year”.

Перше місце дісталося універсалу Subaru Levorg нового покоління, під капотом якого встановлений інноваційний 1,8-літровий турбомотор потужністю 177 к.с. Автомобіль 2021-го модельного року додав у габаритах щодо попередника і отримав фірмову систему напівавтоматичного управління Subaru Eyesight X, яка дозволяє автономно рухатися в пробках, а також включає інтелектуальний круїз-контроль і комплекс моніторингу “сліпих” зон і втоми водія.

Друге місце у сімейства Toyota Yaris, яке в 2020-му році поповнилося кросовером Yaris Cross. Вседорожник оснащується 1,5-літровим 118-сильним “атмосферником” або системою гібридного приводу на базі аналогічного ДВЗ і двох електромоторів з віддачею 116 к.с.

Третій рядок рейтингу дістався оновленому Nissan Kicks з гібридною силовою установкою e-Power. Її ключова особливість полягає в тому, що 1,2-літровий бензиновий двигун потужністю 79 к.с. функціонує виключно як генератор електроенергії, що підживлює високоефективну АКБ, а крутний момент передається до коліс від електромотора EM57 з віддачею 129 к.с.

Далі в списку кращих автомобілів розташувалися: Honda Fit, Mazda MX-30, Audi e-Tron Sportback, BMW 2 Gran Coupe, BMW Alpina B3, новий Land Rover Defender і Peugeot 208.


Не пропустіть