Служба зовнішньої розвідки купила чотири «Фольксвагена» по 1,5 мільйона (Фото)

Служба зовнішньої розвідки України 6 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Автосоюз» легкових автомобілів спеціалізованого призначення на загальну суму 5,99 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить 4 мікроавтобуси Volkswagen Caravelle Т6 SAKSONIA 2.0 140PS 7-DSG по 1,498 млн грн. Кожен автомобіль матиме 3-х-зонний клімат-контроль «Climatroni», 2-й випарник, додатковий обігрівач, додаткове керування у пасажирському салоні, мультимедійну система «Composition Color»: 5″-вий кольоровий TFT-дисплей з функцією Touchscreen, радіо, CD/mp3-програвач, картоприймач SD, 8, обігрів сидінь у кабіні водія зліва і справа, парк-пілот спереду і ззаду, подушки безпеки для водія і пасажира. А також додатково комплект шин, тонування вікон, комплект водія (вогнегасник, аптека тощо) а зі спецкомлектації – сейф для зберігання документів в багажнику.

У автосалонах Volkswagen Caravelle Т6 SAKSONIA 2.0 140PS 7-DSG без додаткового обладнання та сейфу можна придбати за 1,47 млн грн.

На торгах єдиним конкурентом переможця було херсонське ТОВ «Юг-авто» Анатолія Романова та Анастасії Романової (доньки екс-керівника «Укроборонпрому»), чия пропозиція була на 3,6 тис грн. вищою. Фірми не торгувалися на аукціоні.

Засновником київського ТОВ «Автосоюз» є ТОВ «Європа-авто» Юлії Розумєй, керівник Дмитро Розумєй.

Як повідомляли «Наші гроші», за останні два місяці Служба зовнішньої розвідки України Ленд Крузери по 1,5 млн грн. та 6 автівок Toyota Corolla за 3,41 млн грн.

Із червня 2020 року Службу зовнішньої розвідки України очолює Валерій Кондратюк.


Не пропустіть