Британці розгадали секрет автомобілів-мільйонників (Фото)

Британські експерти спробували зрозуміти, в чому причина тривалої експлуатації автомобілів-мільйонників. Їх секрет в правильному обслуговуванні, своєчасному зверненні уваги на технічний стан і регулярній заміні масла.

Один з журналістів в США кілька років тому купив Lexus LX400, який має пробіг 847 тисяч км на рідному моторі, побажавши його довести до мільйонного показника. Щоб втілити цей план в життя, кореспондент витратив на поїздки п’ять років. При вивченні унікальних автомобілів фахівці не змогли обрати кращу марку з відповідними технічними параметрами, однаково вони оцінили пікапи Toyota і Dodge з такими ж потужними Honda Accord і Hyundai Elantra.

Згадали дослідники про водія Пітера Гілберта, який подолав більше мільйона миль на Saab 900 SPG 1989 з турбодвигуном, а також Гая Ньюмарка, який підкорив мільйонну «висоту» завдяки Porsche 356C, який оснащується 4-циліндровим агрегатом з охолодженням повітря.

Зменшити ресурс експлуатації машини можуть ряд факторів. До них віднесли несвоєчасна заправка бензином, коли водії тягнуть до останнього, і відсутність прогріву двигуна в зимовий період року.


Не пропустіть