На дорогах помічений кемпер Mitsubishi L200 українського виробництва (Фото)

Днями на столичних дорогах помічений цікавий кемпер на базі пікапа Mitsubishi L200. Відмітна його особливість – це житловий модуль українського виробництва. Вся фішка в тому, що для його установки в конструкцію автомобіля не потрібно вносити будь-яких серйозних змін. Модуль має аеродинамічну форму, а його розміри підібрані так, щоб не впливати на геометрію прохідності на пересіченій місцевості.

Кузов типу монокок виконаний зі склопластику методом ручного формування: товщина корпусу 3 – 7 мм; в днище для посилення встановлюється ще фанерна плита в 10-15 мм. Житловий модуль кріпиться за допомогою чотирьох гвинтових стяжок з рим-болтами – вони монтуються на рамі пікапа. До речі, при наявності знімних опор процес установки може бути виконаний однією людиною всього за 15-20 хвилин.

Надбудова має два вікна, вхідні двері ззаду і драбинку для доступу на дах, де встановлено багажник. Капсула теплоізольована пінофолом. Всередині є спальне місце розміром 200х175 см, яке знаходиться над кабіною. Чотири місця для сидіння можна перетворити в ще одне ліжко розміром 200х120 см.

Житловий модуль може бути укомплектований вбудованим кухонним блоком – з газовою плитою на 2 конфорки, умивальником і краном з електронасосом, ємністю для води. Всередині також є газовий балон з редутор, акумулятор і розетки на 220 і 12В.

Можлива навіть душова кабіна і біотуалет. За бажанням замовника будинок на колесах можна обладнати холодильником, автономним повітряним нагрівником, сонячними панелями, супутниковою антеною для ТВ та ін. Свого часу подібний житловий модуль для установки на пікапи, причому не тільки Mitsubishi L200, пропонувався за 8500 євро. Можна було замовити і «голий» варіант за 5000 євро і укомплектувати його вже на свій розсуд.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть