Ілон Маск анонсував створення бюджетного електромобіля для ринку Європи

Глава Tesla заявив, що компанія має намір розробити новий компактний електромобіль, який задовольняв би потребам європейського ринку.

На думку глави компанії Tesla, автомобілі Model S і Model X можуть бути занадто великі в умовах, коли має місце щільна міська забудова. Спеціально для мегаполісів Європи Маск готує новий бюджетний електромобіль.

Передбачається, що він отримає кузов «хетчбек», дизайн якого розробить європейська дизайн-студія компанії.

Електромобіль буде коштувати приблизно 25 тисяч доларів, що набагато менше ціни сьогоднішньої бюджетної моделі Tesla – Model 3. Раніше компанія продавала «народну» версію цього авто за 35 тисяч доларів, однак недавно прибрала цей варіант зі свого асортименту.

Останнім часом все частіше дають про себе знати конкуренти Tesla. Нагадаємо, у вересні компанія Lucid Motors провела презентацію аналога моделі Tesla S. Згідно з раніше озвученими планами, ціна автомобіля Lucid Air в базовій комплектації складе 77 тисяч доларів.

Відомо, що Lucid Air може проїхати на одному заряді батареї понад 830 кілометрів: це краще за показники Model S. До того ж нова машина обійшла творіння Tesla на дрег-дистанції.


Не пропустіть