В Україні представили новий автобус (Фото)

МАЗ-303 – це міський низькопідлоговий автобус, представлений Мінським автозаводом в 2019 році. Презентація була підготовлена ​​для фахівців галузі з метою познайомити з новинкою перед виходом на ринок. Автобус вже сертифікований в Україні.

Мінський автобус третього покоління має повністю нову конструкцію каркаса з корозійно-стійкої сталі. Носова і задня маски, а також дах – пластикові, а ось на бічні зовнішні панелі зроблені з алюмінію. Крім антикорозійних переваг такі бічні панелі ще й краще при заміні в разі пошкодження, так виконані не цільними, а роздільними.

Довжина машини – 12,42 м, ширина – 2,55 м, висота – 3,15 м. Колісна база збільшилася, що дало можливість розмістити в центральній частині салону (на низькій підлозі) більше сидінь. Салон вміщає до 105 пасажирів залежно від комплектації (в представленій версії – 96 чол.), З них 26 – на сидіннях. Висота підніжки – всього 32 см, а для людей на візках встановлений висувний пандус з електроприводом.

Цікаві фішки: USB-порти для зарядки смартфонів і планшетів є на всіх рядах сидінь. У салоні – п’ять опалювачів і кондиціонер, причому останній може працювати і на обігрів. Підвіска коліс – пневматична, передня – незалежна.

МАЗ-303 оснащується турбодизелем двигуном Mercede-Benz OM 926 LA (Євро 5) потужністю 285 к.с. і автоматичною 6-ступінчастою коробкою передач ZF Ecolife 1200 B. Повна маса становить 19 700 кг.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть