Новий Renault Megane: свіжа інформація про популярний автомобіль (Фото)

У Мережі опубліковані зображення серійної версії Renault Megane на основі електричної концепції eVision.

У жовтні цього року французький автовиробник випустив новий концепт-кар. Модель під назвою Renault Megane eVision стала передвісником майбутнього хетчбека з нульовим рівнем викидів. Серійна версія цього прототипу повинна дебютувати в наступному році, і художники вирішили, що зараз найкращий час створити ексклюзивний рендер нового Megane на основі концепції.

EVision – повністю електрична концепція, однак відомо, що наступний Megane як і раніше буде доступний з двигунами внутрішнього згоряння. Це означає, що передня частина повинна забезпечити потік свіжого повітря для охолодження силової установки, включаючи кілька повітрязабірників в бампері. При цьому верхня частина панелі може залишатися закритою в разі використання електромотора

Шоу-кар Renault Megane з нульовим викидом шкідливих речовин оснащений єдиним електродвигуном на передній осі потужністю 215 кінських сил і 300 ньютон-метрів крутного моменту. До швидкості 100 кілометрів на годину модель, як стверджує виробник, здатна розігнатися менш ніж за 8 секунд. Однієї зарядки акумуляторної батареї ємністю 60 кВт-год повинно вистачити на 451 км.


Не пропустіть