Штрафи для водіїв пропонують збільшити

Днями в Україні набули чинності прийняті зміни до діючих Правил дорожнього руху. Серед найважливіших – зобов’язання пристібуватися пасажирам таксі, які їдуть у салоні як на передньому, так і на задніх сидіннях.

Про це розповів представникам ЗМІ радник міністра внутрішніх справ України, наголосивши при цьому, що штраф за проїзд без застосування пасків безпеки мають бути набагато вищими за ті, які є зараз. Станом на сьогодні існує сумна статистика, яка каже – майже щодня у ДТП гинуть до 10 українців, а травмується втричі більше.

На думку радника Авакова, штрафи потрібно збільшити шонайменше у сто або навіть тисячу разів, адже життя людини – це найцінніше, його варто захищати у будь-який спосіб.

Раніше повідомлялося про те, що в Україні змінять ПДР для велосипедистів. Серед найважливіших пунктів — наявність водійських прав та пересування в шоломі.

Також ми писали й про те, що на українських водіїв чекає новий спосіб фіксації порушень ПДР. Державне агентство інфраструктурних проектів України повідомило про те, що в 2021 році запрацює нова технологія фіксації порушень швидкісного режиму – фіксація середньої швидкості по відрізку.

Джерело fbc.ua

Не пропустіть