Назвали дату дебюту нового Toyota Land Cruiser

Агентство Best Car, спираючись на свої джерела, в понеділок, 30 листопада, назвало дату прем’єри позашляховика Toyota Land Cruiser нового покоління.

Так, нова модель може дебютувати в квітні наступного року. Японський виробник вже навіть повідомив власним дилерам про майбутню новинку. За відомостями порталу, оновлений Land Cruiser не збудують на новій платформі F1, позашляховик збереже колишню архітектуру, при цьому обзаведеться переглянутою лінійкою двигунів, іншою трансмісією і модернізованою підвіскою.

Передбачається, що моторна гамма новинки буде представлена турбодвигуном V6 об’ємом 3,5 літра з гібридною надбудовою і дизельним турбованим мотором на 3,3 літра, який запропонують не на всіх ринках. Очікується, що в США Toyota буде пропонувати оновлену модель лише в 5-місній варіації і позиціонувати як «серйозний позашляховик», не роблячи акцент на розкіш, як на актуальному авто. Отже, швидше за все, початкова вартість новинки знизиться в порівнянні з нинішнім автомобілем, який коштує від 85 515 доларів.

Новинка, зокрема, може обзавестися «зарядженою» GR-версією. За припущеннями, продажі нового Land Cruiser стартують у другій половині наступного року.


Не пропустіть