Складено рейтинг країн з найдешевшими автомобілями

Названо країни, де особливою популярністю користуються транспортні засоби місцевого автопрому – через мінімальні ціни на них.

Одним з лідерів рейтингу є Індія, де машину власного виробництва можна придбати зовсім недорого. Наприклад, тут дуже поширена модель від індійської автомобілебудівної компанії Tata Motors, яка була представлена ​​на глобальному ринку як “авто за ціною всього 2 500 доларів”.

Жителі Німеччини теж можуть порівняно дешево купити “легковика” вітчизняного виробництва, причому найбільш затребувані бюджетні гібридні ультракомпактні ТЗ, що відносяться до класу “А”.

Японію також включили в ТОП-5 країн з найбільш недорогими автомобілями місцевого випуску. Примітно, що близько 40% авторинку Країни Вранішнього Сонця складають невеликі і економічні кей-кари.

Покупці з Південної Кореї не стикаються з проблемою завищених мит та транспортного податку, тому на готові машини додаткові націнки не поширюються. Ця країна теж виявилася в “п’ятірці” країн з найдешевшими авто.

Нарешті, замикає ТОП-5 Франція, де ринок вітчизняних машин також добре розвинений. Мита всередині Євросоюзу відсутні, а популярністю користується транспорт, що дозволяє “піклуватися” про збереження екології.

Крім того, порівняно невисокі ціни на місцеві машини зафіксовані в США через високу конкуренцію, в Італії – через мінімальний попит і в Польщі, де автовиробники роблять ставку на недорогі авто.


Не пропустіть