В Україні укладають асфальт за новою технологією

У Запоріжжі на балковому мосту, який зводять через р. Старий Дніпро, почали укладання асфальту за сучасною німецькою технологією.

Про це журналістам під час інспектування робіт на об’єкті розповів інженер технічного нагляду компанії “Айсі інфраструктура” Віктор Лядецький, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“На споруді №5 (балковий міст) йде влаштування проїзної частини. Німецька технологія, термін служби довший, ніж ЩМА (щебнево-мастичний асфальтбетон – ред.), — понад десять років. Всі роботи виконуються за сприятливих погодних умов”, — розповів Лядецький.

В Службі автомобільних доріг додали, що технологія гусасфальту (литого асфальту) дозволяє укладання литого матеріалу і при низькій температурі. Особливість гусасфальту полягає в тому, що він водопроникний та є гнучким матеріалом, що впливає на його довговічність.

Як раніше повідомлялось, рух по низовій частині балкового мосту, що з’єднує Хортицю та Хортицький район, мають відкрити вже до кінця року. Підрядна організація – турецька компанія “Онур Тааххут” виконує роботи цілодобово та без вихідних.

До Запоріжжя із Стамбула доставлять найпотужніший у Європі плавучий кран LK-600. Він буде задіяний під час будівництва вантового мосту через р. Дніпро.


Не пропустіть