Названо найпопулярніші в українців уживані закордонні авто

за результатами імпорту вживаних авто у квітні 2021 року рейтинг найбільш затребуваних на українському ринку автомобілів очолив Volkswagen Passat, пише ua.news.

Відповідний рейтинг опублікував сайті auto.ria. Згідно з його даними, у квітні імпорт авто з пробігом встановив рекорд у 40,5 тисяч легковиків. Перша десятка найпопулярніших авто виглядає наступним чином:

Середній вік легковиків склав 8 років. Серед імпорту більше стало представників американського автопрому – при чому, не тільки США, але і Канади, Мексики. Найбільше купують українці автомобілів з бензиновим двигуном, їх в списку більше половини (56,1%). Електрокари у загальній кількості складають всього 1,5%, гібридні – 1,8%, чисто-газові – 1,9%, обладнані ГБО – 8,2%, дизельні – 30,4%.

Незважаючи на те, що в цілому ринок автомобільних продажів у минулому році знизився, електричні моделі все одно показали зростання. Зокрема, річний приріст продажів батарейних електромобілів (BEV) склав 197%, і за жовтень в Європі було продано 71,8 тис. Таких автомобілів.


Не пропустіть