В мережі показали сучасний пляжний «Запорожець» (Фото)

Екстер’єр принципово нового «Запорожця» у співпраці з iReactor показав популярний дизайнер Олександр Шторм. Основною аудиторією цієї машини могли б бути серфери і сапбордісти, а також любителі компактних транспортних засобів.

Перше, що відразу ви можете помітити це сучасна оптика. У «Запорожця» влита решітка радіатора і вельми незвичайний бампер. Чорна захист порогів допоможе вберегти авто від подряпин, викликаних піском.

Логотип «Запорожця» гордо красується спереду і ззаду у елегантній моделі. Дизайнер збирається показати OLD-version, максимально наближену до класики. У ній дзеркала далекого виду виготовлялися з хрому, а ручки і решітка радіатора була б взята з радянської класики.

Задні стоп-сигнали і оптика в цілому відсилають до рішень британської компанії Bentley Motors. У машину при бажанні можуть сісти чотири спортсмена. На авто можна закріпити до шести твердих дощок або ж до восьми SUP-бордів. Комфортне хромоване багажне відділення має особливі кріплення для установки незнімних весел. Не тільки любителям водних розваг підійде подібна мікролітражка, також авто стане відмінним бюджетним сітікаром.


Не пропустіть