Експерти назвали ТОП-10 проблем з японськими автомобілями

Експерти сфери транспортних засобів назвали ТОП-10 проблем, які частіше за інших зустрічаються з японськими автомобілями. Це як поломки деталей і систем, так і претензії до габаритів або матеріалів обробки.

Прийнято вважати, що автомобілі японського виробництва найбільш надійні в експлуатації в порівнянні з конкурентами. Експерти назвали найпоширеніші проблеми машин з Японії. У ТОП-10 увійшли подушки безпеки Takata, так, недавно майже 100 мільйонів машин були відкликані саме через їх брак. У разі ДТП вони спрацьовують надто швидко, при цьому балон газогенератора вибухає, через що його осколки розлітаються по салону і калічать пасажирів.

Багато машин японських компаній занадто схильні до дії окислення металів. Іржа особливо актуальна для моделей, випущених в 1990-і роки, зараз виробники застосовують надлегку і міцну сталь з гальванічним покриттям. Чимало скарг і на неправильне спрацьовування індикації Check Engine, вона загоряється не тільки при серйозних поломки, але і при невеликих дефектах. Через це власники часом ігнорують його, що може привести до аварії.

Також відзначаються в списку недоліків японських автомобілів тріщини на панелі приладів. Це відбувається через вплив прямих сонячних променів на пластик торпеди, який стає крихким. Чи не менше скарг надходить на так звані «цвіркуни» в салоні транспортного засобу. Сторонні скрипи особливо часто з’являються під час їзди по нерівній дорозі, їх видають пластикові елементи оздоблення. Позбутися від цього можна за допомогою спеціальної плівки або липкої стрічки, спрею з силіконом або клею WD-40.

Також часто в японських авто падає рівень масла через стиснення гумових ущільнювачів під впливом нагрівання. Слабкою ланкою є і гальмівні шланги з синтетичних каучуків, які не завжди витримують тиск гальмівної системи. Найчастіше незадоволені власники також обробкою салону, вицвітання на сонці, крім того, через засмічення радіатора, поломки термостата або вентилятора ризикує вийти з ладу система охолодження. Нерідкі скарги покупців японських транспортних засобів і на тісноту салону, особливо у випадку з так званими «екобоксами». Для високих і повних людей компактні машини стають справжньою проблемою.


Не пропустіть