Український позашляховик Sherp виходить на новий ринок (Фото)

Шерп пропонується в багатьох країнах світу, де користується досить великою популярністю.

В Індію почалися поставки українського снігоболотохода Шерп. Про це говорять публікації в Instagram-акаунті sherpindia.

Згідно зі знімків, одразу два екземпляри моделі були доставлені в один з індійських портів. Після чого всюдиходи відправили автовозом в місто Манесар. У Sherp India з 5 липня проводять рекламну кампанію, в рамках якої автівки тестують в різних умовах.

Сторінка індійського підрозділу Sherp активно поповнюється фотографіями і відеозаписами. Шерп тестують як по суші, так і по воді.

В Індії компанія Sarbloh Motors розглядає використання всюдиходів силами оборони, в рятувальних службах, в шахтах, а також для прикордонного патрулювання. Дата старту продажів і ціни невідомі.

Повнопривідний Шерп з кліренсом 600 мм оснащується 44-сильним дизелем Kubota об’ємом 1,5 літра і 5-ступінчастою механічною КПП. Всюдихід-амфібія на пересіченій місцевості розганяється до 45 км / год, а завдяки шинам низького тиску він здатний пересуватися і по воді зі швидкістю до 6 км / год.

Всюдихід експортують до багатьох країн світу. Наприклад, Італію, Польщу, Туреччину, ОАЕ, США, Канаду, Великобританію, Чилі, Колумбію, Філіппіни, Австралію, Південну Африку.

Джерело avtosota.com

Не пропустіть