Електромобілі марки Volkswagen отримали нове бездротове оновлення

Електрифіковані транспортні засоби німецької марки Volkswagen отримали нове бездротове оновлення. Автовиробник залишається вірний своїм заявам і регулярно пропонують власникам електромобілів оновлення, які роблять експлуатацію авто більш комфортним і приємним. Пакет поліпшень випускається приблизно раз в три місяці з моменту виходу того чи іншого електрокара зі складальної лінії.

Всі оновлення розробляють лише за допомогою інноваційних і передових технологій, які дають можливість зробити експлуатацію машин на електротязі більш комфортною, приємною і простою. Розробники німецької автомобілебудівної фірми повністю занурилися в сферу випуску електромобілів для того, щоб надавати потенційним клієнтам моделі, які мають високу конкурентоспроможність.

Нове програмне забезпечення «ID. 2.3 »Cariad має на увазі нові функції і оптимізацію існуючих на борту опцій, демонструючи повідомлення про оновлення. Автовласники зможуть помітити поліпшення вже після їх введення, отримавши відповідне повідомлення від компанії.


Не пропустіть