Українці витратили мільярди на розмитнення “євроблях” (Фото)

Пільговий період розмитнення авто на єврономерах завершиться 10 листопада. Для учасників ООС його продовжено до 8 лютого.

На 1 листопада українці розмитнили за пільговим тарифом вже 66 тис. авто на єврономерах. До державного бюджету надійшло платежів на суму 2,3 млрд. гривень. Статистику опублікувала Державна податкова служба.

У власників євроблях є ще шанс їх легалізувати за невисокою ціною – знижені тарифи на розмитнення в Україні діють до 10 листопада. Водночас для учасників ООС пільговий період продовжено до 8 лютого.

Нагадаємо, що закони про розмитнення авто на єврономерах за пільговим тарифом набули чинності з 15 травня. Автомобілі звільняються від мита, а акцизний збір зменшили. У середньому витрати на розмитнення становлять близько 1000-1500 євро.

Водночас існує й низка обмежень. Згідно з ними, один громадянин України може поставити на облік лише один автомобіль віком від 5 років. Транспортний засіб має бути ввезений в Україну до 31 грудня 2020 року та відповідати нормам Євро-2 та вище.


Не пропустіть