В Україні на час війни змінили правила реєстрації авто

Кабінет міністрів України вніс зміни до порядків навчання водіїв та державної реєстрації автомобілів. Постанова від 10 травня 2022 р. №584  буде діяти у період воєнного стану та протягом трьох місяців з дня його припинення чи скасування.

Про це повідомляє MMR.

Згідно з документом, на період воєнного стану в Україні свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане за заявою власника такого транспортного засобу на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення такої особи з-за кордону підлягає поверненню до сервісного центру, в якому таке свідоцтво було видане, а в разі неможливості – до будь-якого іншого сервісного центру.

У разі повернення зазначеного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу до сервісного центру, в якому таке свідоцтво не було видане, за заявою власника транспортного засобу або уповноваженої ним особи видається на ім’я його власника нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. У такому разі транспортний засіб не підлягає огляду фахівцями експертної служби Міністерства внутрішніх справ.

Після внесення до Єдиного державного реєстру транспортних засобів інформації про видачу нового свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу видане на ім’я власника транспортного засобу свідоцтво про реєстрацію, що зберігається у відповідному сервісному центрі, вважається недійсним.

Нагадаємо, з 16 травня в Україні відновили роботу камери фіксації порушень ПДР.


Не пропустіть