Вітчизняний виробник представив новий спецавтомобіль (Фото)

Завод спецтехніки «Техкомплект» представив спецавтомобіль для ремонту газових мереж.

Про це повідомляє MMR з посиланням на пресслужбу заводу.

Як зазначається, для регіональної служби газу 104 на підприємстві виготовили нову аварійно-ремонтну машину на базі нового вантажопасажирського автомобіля Citroen Jumpy.

Маса шасі аварійно-ремонтної майстерні ТК-CTRJ-АРМ на базі автомобіля Citroen Jumpy становить 3,2 т, а а максимальна вантажопідйомність спецавтомобіля – 0,6 т. Всередині може перебувати до шести осіб, разом із водієм.

Новий спецавтомобіль дозволяє виконувати багато повсякденних завдань з перевезення робочої бригади та обладнання з метою виконання ремонтно-відновлювальних робіт на виїзді. Вантажний відсік відокремлюється від пасажирського суцільною перегородкою.

Нагадаємо, Citroen Jumpy — це мікроавтобуси, які компанія Citroën випускає в Європі з 1995 року. наразі на ринку представлено третє покоління моделі. Привід передбачений тільки передній, але в якості доповнення може служити система поліпшення прохідності на складному дорожньому покритті Grip Control. Автомобілі комплектуються двигунами 1.6 L Ford DLD-416 I4 та 2.0 L PSA DW10 Multijet I4. В 2018 році двигун 1.6 L був замінений на двигун 1.5 L Ford DLD-415 I4.


Не пропустіть