У Києві ввели обмеження для деяких авто

В українській столиці заборонили на час війни продаж і запуск феєрверків, а також пересуватися містом на автівках без глушника.

Про це повідомляє MMR з посиланням на сайт Київради.

Йдеться про рух транспортних засобів, що використовують у конструкції систему випуску відпрацьованих газів «прямострум» та інші вихлопні системи, де відсутні шумопоглиначі.

«Ми ухвалили рішення про заборону на час війни продажу та запуску феєрверків у Києві та пересування містом автомобілів без глушника… В Україні війна, тривають артобстріли наших міст, а деякі громадяни влаштовують салюти! Або ганяють вулицями на авто, як на реактивному літаку! За це має бути відповідальність», – заявив мер Києва Віталій Кличко.

Як зазначається, заборона на пересування містом на автівках без глушника діятиме до моменту припинення чи скасування дії правового режиму воєнного стану на всій території України.

Згідно ПДР, якщо в автомобілі є лише частина вихлопної системи і вона обривається у місці, де мав бути глушник, то система вважатиметься не герметичною і за це можна отримати штраф за ч.1 статті 121 КУпАП у 340 грн.


Не пропустіть