Volkswagen презентував тизери нового пікапа Amarok (Фото)

Компанія Volkswagen представила тизери нового пікапа Amarok, який вийде на ринок у 2022 році.

Судячи з опублікованих зображень, автомобіль отримає матричну світлодіодну оптику IQ.Light, двоколірні диски з позашляховими шинами та чорні стікери на кузові. У салоні окрім сенсорного екрана мультимедіа збережуться фізичні клавіші, які розташують під вертикальним тачскріном.

Технічно модель уніфікована з новим поколінням Ford Ranger, відмінності у дизайні кузова та інтер’єру. Версія з короткою кабіною позиціонуватиметься як комерційний автомобіль, а з дводверною кабіною — як більш цивільний варіант.

У лінійку двигунів пікапа увійдуть 2-літровий турбодизель у кількох варіантах форсування, 3-літровий турбодизель V6 і 2,3-літровий бензиновий турбомотор. Передбачено 6-ступінчасту механічну та автоматичну коробку передач, а також 10-ступінчастий «автомат». З’являться версії із заднім та повним приводом, що підключається та постійним.

На ринок Volkswagen Amarok вийде у п’яти комплектаціях: базовій безіменній, Life, Style, позашляховій PanAmericana та Aventura. У оснащення увійдуть понад 30 електронних помічників водія, матричні фари та інше обладнання.

Виробництво нового пікапа буде налагоджено у ПАР, а прем’єра Volkswagen Amarok пройде в онлайн-форматі 7 липня.


Не пропустіть