В Україні з’явиться новий бюджетний кросовер

В Україні продаватимуть новий дешевий кросовер. UzAuto Motors розпочала серійне виробництво Chevrolet Tracker 2023 модельного року. Продаж має розпочатися наприкінці серпня, інформує Експерт.

Новий Chevrolet Tracker — компактний молодіжний кросовер, який має широку решітку радіатора, розширені крила та рельєфні боковини. За розмірами модель можна порівняти з популярним Duster. Довжина автомобіля складає 4 270 мм, ширина — 1 791 мм, висота — 1 627 мм, а розмір колісної бази дорівнює 2 570 мм.

Комплектація Chevrolet Tracker у топовому варіанті Premier включає діодні фари, оздоблення екошкірою, безключовий доступ, клімат-контроль, круїз-контроль, люк, паркувальний автопілот, електропривід крісла водія. Також передбачені системи автоматичного гальмування і контролю «сліпих» зон.

Новий Chevrolet Tracker в Узбекистані будуть оснащувати лише 1,2-літровим бензиновим турбомотором на 132 к.с. та 6-ступінчастою автоматичною КПП. Витрата палива у змішаному циклі становить 6,9 л/100 км. Утім, в інших країнах випускають і потужніші версії — є навіть спортивний варіант Tracker RS. Узбецький кросовер запропонують виключно в передньопривідній модифікації і з невеликим (161 мм) кліренсом. Щороку збираються випускати приблизно 80 тисяч Chevrolet Tracker, а коштуватиме він від 14 000 до 18 500 доларів.


Не пропустіть