Розкрито зовнішність абсолютно нового Mercedes-Benz E-Class (Фото)

Зовнішність абсолютно нового Mercedes-Benz E-Class у кузові W214 розкрита завдяки патентним знімкам. У соцмережах опублікували ескізи бізнес-седана сьомої генерації, і E-Class виявився дуже схожим на «молодший» C-Class серії W206. Обидві моделі мають однакові точки кріплення дзеркал, схожу лінію скління, близьку за формою оптика і навіть загальні пропорції. Найпростіше визначити «старшу» модель Mercedes-Benz за зменшеною радіаторною решіткою.

Від Mercedes-Benz E-Class у кузові W214 чекають збільшеного заднього обвісу, адже більшість седанів та універсалів стануть гібридами. Ймовірно, і відстань між осями зросте, адже «родинні» C- та S-Class після зміни поколінь стали помітно місткішими. У вигляді опції з’являться «потаємні» ручки дверей, хоча на патетних знімках зображена звичайна версія.

Немає сумнівів, що Mercedes-Benz E-Class перейде на мультимедіасистему з портретно-орієнтованим тачскріном, а діагональ цифрової панелі приладів збільшиться. Очікується розширених можливостей персоналізації і досі небачених у моделі опцій, взятих у флагманського S-Класу.

Моторів V8 у нового E-класу не буде – з цими двигунами Mercedes-Benz встиг попрощатися, випустивши особливу серію E 63 S. А ось шестициліндрові агрегати під питанням – можливо, вони залишаться в гамі. Найпотужніші седани та універсали напевно отримають гібридну систему E Performance, що заряджається.

Дата прем’єри нового Mercedes-Benz E-Class невідома, але американські журналісти чекають на презентацію до кінця цього року або на початку наступного. Якщо вірити прогнозам, седан у кузові W214 має з’явитися на ринку США у 2024 модельному році, а отже, у запасі у «Мерседеса» близько двох років.


Не пропустіть