ТОП-15 б/в кросоверів з найнадійнішими моторами

Хороша продуктивність, чисті вихлопні гази чи довговічність та низький рівень відмов? У різних конструкторів двигунів свої пріоритети, як і у користувачів. Покупців розкішних та спортивних авто не спокусить малопотужна машина, а прихильники бюджетних малолітражок з радістю заміняють високі силові характеристики на економічне споживання палива.

Шанувальникам практичних та універсальних кросоверів, судячи з результатів опитувань, насамперед потрібна безперебійна робота протягом якомога довшого терміну. Перевіримо, які з найпопулярніших моделей будуть для них найбезпечнішим вибором, пише Кроссовери з довговічними двигунами

Часи, коли автомобілі начинялися нескладним обладнанням, а серйозна відмова двигуна могла бути викликана лише несправним приводом ГРМ, минули. Сучасні високотехнологічні двигуни хороші, але недовговічні, і вже не можна бути впевненим, що нова машина проїде 200-300 тис. км без проблем.

Ще гірша справа з вживаними автомобілями, коли покупець не може бути впевнений у реальному пробігу.

Ніхто не хоче постійно платити за ремонти та проводити свої найкращі дні в майстернях, а тому на перше місце порушується питання вибору марки та моделі кросовера з найменш проблемним силовим агрегатом.

Японські автомобілі, ймовірно, найнадійніші на планеті. Такі бренди, як Toyota, Mazda та Honda десятиліттями лідирують у рейтингах надійності, і ця тенденція, схоже, не зміниться найближчим часом. Тут важливо відзначити, що існує багато відмінностей на індивідуальному рівні, і очікування виправдовуються тільки в тому випадку, якщо доглядати свій автомобіль і двигун відповідно до рекомендацій виробника.

Ось 15 сучасних кросоверів, які можуть похвалитися найменш проблемними силовими агрегатами. Ці кандидати обрані на основі зведеної статистики діагностичних центрів, автомайстерень та механіків, які допомагають правильно обслуговувати двигуни. Багато хто з них пробігає до півмільйона кілометрів без капремонту.

Mazda CX-5;
Subaru Crosstrek;
Honda CR-V;
Honda HR-V;
GMC Acadia;
Subaru Forester;
Volvo XC60/90;
Subaru Outback;
Toyota RAV4;
Audi Q5;
Mitsubishi Outlander;
Renault Duster;
Suzuki Grand Vitara;
Lexus RX350;
Kia Sportage.

Вартість ремонтних робіт – теж важливий чинник. Іномарками, для яких виправлення неполадок, пов’язаних з двигуном, було найдешевшим, виявилися:

Mazda – середня вартість усунення несправності дорівнює 286 доларам;
Renault – 300;
Kia – 320;
Hyundai -328;
Chevrolet – 341;
Volkswagen – 358;
Honda – 427;
Toyota – 462.

Не варто забувати, що надійність будь-якої техніки — це гра випадку, і ніхто не може сказати напевно, як довго прослужить той чи інший агрегат. Але дуже багато залежить від того, наскільки добре ви за ним доглядаєте. Як і за машиною загалом. Якщо не піклуватися про неї належним чином, немає значення, наскільки хороший у неї двигун.


Не пропустіть