В Україні спростили реєстрацію автомобілів

Народні депутати спростили взаємодію юридичних осіб з військкоматами: Рада підтримала внесення змін до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Відтепер територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) надаватимуть доступ до актуальної інформації про транспортні засоби, що перебувають у власності юросіб та можуть бути передані для доукомплектування ЗСУ в особливий період.

«Територіальні органи Міністерства внутрішніх справ України щокварталу подають до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки відомості про реєстрацію (перереєстрацію), переобладнання та зняття з обліку транспортних засобів, які перебувають у власності підприємств, установ та організацій і можуть бути призначені для задоволення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період», – йдеться у тексті документа.

Таким чином, парламент скасував необхідність юридичним особам самостійно ставити на облік свої транспортні засоби в ТЦК та СП.

Інформацію про зареєстровані транспортні засоби до колишніх військкоматів будуть надавати підрозділи МВС (сервісні центри), які реєструють транспортні засоби.


Не пропустіть