Чи можуть АЗС вимагати від клієнтів “готівку” при працюючих терміналах

Термінал, що світиться на касі, ще не означає, що через нього можна успішно провести оплату.

Останнім часом, приїхавши на заправку, водії досить часто можуть почути від операторів, що до розрахунку приймають лише готівку. Водночас, поряд на касі стоїть нібито працюючий термінал. У зв’язку з цією ситуацією, у багатьох водіїв постало питання, чи мають право на заправках вимагати від них готівку в ситуації з працюючими терміналами.

Про те, чому іноді потрібно мати з собою готівку для оплати палива розповіли у Facebook два великі оператори АЗС, передає “Хвиля“.

Попри те, що на багатьох заправках є генератори, наявність світла на АЗС не завжди збігається з наявністю зв’язку. У такому разі, якщо в районі немає світла, то навіть працюючі термінали просто не можуть надіслати запит до банківської системи та отримати з неї відповідь про успішну транзакцію.

Таким чином, оператори АЗС не вимагають готівку, а попереджають клієнтів, що єдиний спосіб розплатиться за паливо – готівка. Якщо клієнт не повірить і захоче спробувати заплатити через термінал, йому дадуть таку можливість, але на табло термінала він побачить “відмову”. Таким чином, щоб не створювати черги, коли в районі немає світла та нормального зв’язку, навіть на заправках із генераторами термінали не працюють.

Враховуючи ситуацію, українським водіям порадили запасатися готівкою перед візитом на АЗС, щоб не опинитися в ситуації, коли авто стоїть посеред траси та через відсутність зв’язку водій не зможе залити собі навіть мінімальну кількість палива.

Джерело auto.bigmir.net

Не пропустіть