Замість авто зі США та ЄС – в Україну можуть хлинути б/у авто з Китаю

З недавніх пір в Китаї змінилося законодавство, що призвело до можливості різкого зростання експорту автомобілів з країни.

Свого часу в Україну возили старі автомобілі з різних країн. Так, до війни трьома основними напрямками були авто зі США, з ЄС та з Кореї. Привозили в Україну машини з Китаю, але це, як правило, були нові електрокари. Наразі ж 14 китайських регіонів отримали дозволи на торгівлю старими авто за кордоном, повідомляє MMR.

Спочатку таких регіонів було лише 10, але після збільшення кількості регіонів, яким дозволено експорт авто, ситуація на ринку може значно змінитися. У тому числі вживані авто з китайського ринку можуть дістатися і до України, правда за умови, що навіть з урахуванням транспортування такі машини все одно будуть якіснішими і дешевшими від тих, що можна придбати на місцевому ринку.

“Адміністративні одиниці, які отримали такий дозвіл, повинні розробити стандарти допуску на ринок вживаних автомобілів для місцевих підприємств, регламентувати процедури відбору та надати підтримку у веденні експортного бізнесу компаніям, які мають доступ до вживаних автомобілів, канали збуту за кордоном та здатні надавати післяпродажне обслуговування.”, — йдеться у повідомленні місцевих ЗМІ.

Крім цього, регіони, яким було надано відповідний дозвіл, мають створити всі необхідні умови для спрощення експорту. До таких спрощень належать процедури купівлі-продажу, отримання ліцензії та митне оформлення.

Джерело auto.bigmir.net

Не пропустіть