Техогляд в Україні відкладається: названо причину

Обов’язковий техогляд для авто не вводитимуть до кінця воєнного стану. В умовах війни запровадити нові правила неможливо – все через сертифіковані СТО, яких стало набагато менше.

Про це заявили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури UBR. Йдеться про обов’язковий техогляд легкових авто, яке хотіли запровадити вже з 2023 року.

У міністерстві попередили, що навіть після війни на реалізацію змін потрібен час, оскільки винесена раніше редакція законопроєкту вже буде неактуальною.

Заступник голови Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури Мустафа-Масі Найєм додав, що законопроєкт, опублікований ще у квітні 2021 року, отримав дуже багато зауважень, і зараз над їхнім виправленням роботи не ведуться. Все через умови війни, у яких міністерство зосередило свою увагу на забезпеченні роботи інфраструктури.

Відомо, запровадження техогляду в Україну необхідне для синхронізації з нормами ЄС щодо транспорту. Однак в умовах війни наша країна вже не дотримується термінів для впровадження змін, та й запровадження подібних ідей може лише нашкодити країні та її мешканцям.

Джерело fakty.com.ua

Не пропустіть