В Україні з’явилися перші “автомобілі незламності” (Фото)

Нещодавно в Україні з’явилися так звані “Пункти незламності”, але мало хто знає, що в деяких регіонах є справжнісінькі “Авто незламності”. Такі пункти допомоги городянам у разі надзвичайної ситуації підготували у Кременчуці. На сьогодні місто має вже 6 “Незламних Автомобілів”, які готові прийти на допомогу мешканцям міста в будь-який момент.

За основу автомобілів брали або невеликі мікроавтобуси або вантажівки. Як повідомив мер міста на своїй сторінці у Facebook, найновіший “Незламо Мобіль” місто отримало завдяки волонтерам і меценатам. Основою для машини став Mercedes-Benz 1124, який обладнали всіма необхідними інструментами для роботи у надзвичайних ситуаціях.

Автомобіль можуть як залучати до ліквідації наслідків ворожих обстрілів, так і використовувати його як мобільний “Пункт незламності”. Загалом у місті працює 6 таких авто, які можуть оперативно дістатися будь-якої точки міста. Також авто використовують для забезпечення стаціонарних “Пунктів незламності”. З інших особливостей варто відзначити, що авто можуть використовувати як сирену, для інформування мешканців міста про повітряну тривогу.

Джерело toneto.net

Не пропустіть