Найпотужнішу “Таврію” в Україні виставили на продаж (Фото)

В Україні є безліч незвичайних тюнінг-проектів на базі “Таврії”, але цей по праву можна вважати одним із найцікавіших.

Нещодавно на сайті з продажу авто в Україні з’явився досить цікавий екземпляр – Таврія з мотором від Ford, за яку хочуть лише 45 000 гривень. Попри те, що для звичайного ЗАЗ-1102 цей цінник трохи завищений, для даного конкретного екземпляра він навпаки нижче за норму. Так, враховуючи кількість часу та сил, які були вкладені у доопрацювання цього авто цінник має бути набагато вищим.

Красный Купе ЗАЗ 1102 Таврия (ZAZ 1102 Таврия) 2016 года.

Щобільше, автомобіль уже продавався раніше і у 2016 році його оцінили аж у 9000 доларів. Тепер же це авто трохи потріпало час і неакуратні власники, тому вартість машини близько 1 тисячі доларів. Зовні автомобіль теж трохи здав порівняно з попереднім разом, коли його виставляли на торги. При цьому, як запевняє продавець, двигун і коробка все ще працюють відмінно.

Переробки не внесені до техпаспорта, тому там написано, що це авто зі скромним двигуном 1.1… Зазначимо, що крім внутрішніх переробок автомобіль також має зовнішнє обваження, яке значно збільшує передню частину авто. Можна припустити, що це було зроблено не тільки для краси, а й для того, щоб під капотом помістився більший об’єм двигуна.

Джерело auto.bigmir.net

Не пропустіть