В Україні випустили сучасний сміттєвоз на шасі Iveco (Фото)

Завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» виготовив і відвантажив на адресу замовника сміттєвоз із заднім завантаженням АТ-5011 на шасі Iveco EuroCargo.

Про це повідомляє MMR із посиланням на пресслужбу виробника.

Під установку навісного обладнання обрали функціональне шасі Iveco EuroCargo колісної формули 4х2 в стандартній комплектації.

Бункер сміттєвоза здатний вмістити 9 тонн завантажених відходів.

Сміття може завантажуватися з євроконтейнерів об’ємом 0,06 – 1,1 куб. м. за допомогою маніпулятора або ручним способом безпосередньо в бункер сміттєвоза. Робота механізму пресування доступна в автоматичному, напівавтоматичному або ручному режимах, оператор самостійно вибирає її в залежності від ситуації при завантаженні.

Рух опорної та пресуючої плити відбувається за спеціальними вкладками, що позитивно позначається на характеристиках машини. Коефіцієнт ущільнення відходів 6:1.

Приймальний бункер сміттєвоза зварений роботом і відрізняється особливо міцною конструкцією шляхом використання металу зносостійкого імпортного виробництва. Всі елементи системи розташовані поза завантажувальним кузовом, що запобігає забрудненню та забезпечує швидкий доступ при обслуговуванні та діагностиці. У базову комплектацію сміттєвоза входить підйомний маніпулятор вантажопідйомністю 700 кг.

Об’єм бункера становить 18 куб.м.


Не пропустіть