Водіям пояснили, яку клему з акумулятора авто потрібно знімати першою

Ось короткі поради про те, як безпечно поводитися з автомобільним акумулятором.

Будьте обережні з сучасною автомобільною електронікою. Сучасні авто оснащені складною електронікою, котра може відмітити від’єднання акумулятора як спробу несанкціонованого втручання. Це може заблокувати блок управління двигуном, і для його перезавантаження знадобиться допомога офіційного дилера та спеціальне обладнання.

Окрім того від’єднання акумулятора може призвести до стирання налаштувань та втрати даних, що зберігаються в оперативній пам’яті автомобіля.

Завжди першою від’єднуйте мінусову клему. Якщо торкнутися кузова під час від’єднання позитивної клеми, може статися коротке замикання. Можливим результатом цього може стати пошкодження електронних компонентів автомобіля або ураження струмом.

Для убезпечення процесу після від’єднання негативної клеми акумулятора закрийте клеми пластиковими ковпачками. Це вбереже від короткого замикання.

Після безпечного від’єднання негативної клеми зніміть позитивну клему і закріпіть акумулятор на місці. Уважно передивіться, щоб з’єднання були закріплені надійно.

Тепер ви можете почистити клеми або замінити батарею, якщо це необхідно. Встановлюючи акумулятор, дійте у зворотному порядку.

Дотримуючись цих кроків, ви зможете безпечно експлуатувати акумуляторну батарею вашого автомобіля в холодну погоду та уникнути проблем з електронікою.


Не пропустіть