Український виробник випустив ще один сучасний сміттєвоз (Фото)

Завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» виготовив і передав замовнику ще один сміттєвоз АТ-4022 з боковим завантаженням на шасі DAYUN CGC1120. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Комунальна надбудова встановлена на шасі DAYUN CGC1120 (4х2) з новою комфортабельною кабіною зі спальним місцем.  Придбання сучасної техніки сприятиме розвитку комунального підприємства та можливості надавати мешканцям громади якісні комунальні послуги.

Об’єм приймального бункера сміттєвоза становить 10 кубічних метрів – це великий об’єм для ефективної роботи. Конструкція відрізняється особливою міцністю та стійкістю, завдяки використанню найякіснішого зносостійкого металу.

«Що робить ці сміттєвози такими ефективними? Секрет у боковому завантаженні. Бак з відходами перекидається в люк нагорі кузова за допомогою бічного маніпулятора, дозволяючи завантажити відходи зі стандартних контейнерів об’ємом 0,75 куб. м або з євроконтейнерів об’ємом 1,1 куб. м. Система ущільнення зменшує об’єм відходів забезпечуючи коефіцієнт 4:1, що дозволяє економити місце та оптимізувати перевезення», – зазначають на підприємстві.

Раніше Завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» виготовив нову автовишку.


Не пропустіть